Dekorasyon Ürünleri Fiyatları


Dekorasyon ürünleri ve fiyat aralıkları fazlasıyla çeşitlilik gösteren bir konudur. İstenilen yerle alakalı dekorasyon ürünleri bulmak ve her bütçeye uygun dekorasyon ürünleri bulmak mümkündür. İster kendi fikirlerinizi sunar üretimini sağlar ister hazırda pazarı var olan ürünleri satın alabilirsiniz. Fiyatları da ona göre değişkenlik gösterecektir.

Dekorasyon çeşitleri nelerdir?

MDF Tablolar

MDF tablolar son yıllarda çok tercih edilen tarzlar arasındadır. Evlerde tablo tarzı olarak kullanılmaya başlamıştır. Ahşaba göre daha parlak ve gösterişli malzemesi vardır. Bu MDF malzemesine UV baskı tekniği ile görseller basılır. MDF malzemeli bu tablolar su ve nemden korunabilirse çok uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilir. Genellikle fiyatları 0 - 100 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Kanvas Tablolar

Kanvas tablolar tuval bezine yapılan dijital baskıdır. Tuval bezin kalitesi çok önemlidir. Orijinal Kanvas tablo bezleri 0 pamuktur. Kanvas tablo resimlerindeki renklerin tonlamaları ile oynanabilir. Fiyat aralıkları genellikle 100 - 1000 TL arasında değişkenlik gösterir.

Sticker Tablolar

Yapıştırma tekniği ile oluşturulan tablolardır. Tuvale resim kopyası sticker olarak çıkartılır ve yapıştırılır. Genellikle fiyat aralığı 0 - 250 TL arası değişkenlik göstermektedir.

Ev Dekorasyonları

Mutfak

Çok amaçlı dolaplar, sade dolaplar, az veya çok sayıda raflı dolaplar, masa ve sandalye setleri, havluluk ve peçetelik gibi basit aksesuarlar da olmak üzere geniş bir yelpazesi olan mutfak dekorasyonu için fiyat aralığı da fazlasıyla esnektir. 100 - 10000 TL gibi aralıkta mutfak dekorasyonu ürünleri edinilebilir.

Banyo
Deterjanlık, köşe rafı, havluluk, duş kabini, küvet, ayna vs. gibi bir çok dekoratif malzeme, banyo dizaynı için kullanılabilir.

Bahçe
Masa ve sandalye takımı, koltuk, peyzaj gibi birçok dekorasyon malzemesi edinmek mümkündür. Fiyatları esnek olup hemen hemen her bütçeye uygun ürünler bulmak mümkündür fakat genel aralık 50 - 500 TL arasında değişiklik gösterebilir.

Salon
Salon için birçok çeşit ayarlamak ve hayal etmek olasıdır. Koltuk takımları, vitrin takımları, kütüphane, raf çeşitleri ve televizyon üniteleri gibi birçok çeşit saymak mümkündür. Tabi çeşitlilik bu kadar fazla iken fiyat aralığı tespit etmesi de oldukça zorlaşır. Koltuk takımları için genel olarak 500 - 10000 TL denilebilir. TV ünitesi için 1000 - 5000 TL denilebilir. Basit aksesuarlar içi ise 0 - 500 TL arası bütçeler ile güzel dizaynlar yaratmak mümkündür.

Dekorasyon çeşitliliği fazlasıyla geniş bir yelpazesi olan pazar olmakla birlikte fiyat farklılıkları da aynı şekilde fazlasıyla esnektir. Kişiye özel tasarım yapılacak ise bu daha da farklılıklar gösterecektir. Hem çeşitlilik hem fiyat konusunda sınır yoktur denilebilir. Dekorasyonunu iç mimarlara bırakan kullanıcıların ödeyecekleri fiyatlar ile hazır pazarı olan ürünleri edinecek kullanıcıların ödeyecekleri fiyatlar arasında mutlaka ki uçurumlar olacaktır.

Sponsorlu Baglantilar

SİZ DE PAYLAŞIN PUAN KAZANIN

Siz de evinizi paylaşın, fikir arayanlara ilham verin!

PAYLAŞIM YAP
YORUMLAR

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.