Kırmızı Mutfak Modelleri


Mutfaklar özellikle kadınlar için tam anlamıyla hayatlarını geçirdikleri, mahremleri ve en sevdikleri yerlerdir. Mutfaklarını şık ve güzel yapmak onlar için; zarafet, şıklık, yarış ve en önemlisi diğer kadınlarla rekabet demektir. Kadınların iç dünyalarında ki bu tutku ve şehvet sayesinde mutfak üretenler çok acayip renk, tarz ve ürünlerle müthiş kombinasyonlar yapmıştır, son yıllarda daha da artmıştır.

Neden Kırımızı Mutfak Modelleri?

İnsanlar sürekli yenilikleri takip edip daha güzel ve şık yaşam için detaylara önem verirler. Bu detayların içerisinde renkler daima anlamlarıyla ön planda olmuşlar ve dekorasyon için gerekli çabalara göğüs germişlerdir. Kırımızı da anlam bakımıyla en önemli renktir.

Kırmızının anlamı:

Kırmızı renk; Vücudumuzda deli gibi akan kanın ve yaşama devam edebilmemiz için gerekli olan hayati bir madde olan ateşin rengidir. Hiperaktivite, dövüş, hareketlilik, şehvet ve tehlikenin rengidir kırmızı. Bu renk kanın basıncını arttırır ve metabolizmayı en yüksek değere çıkararak libidoyu kuvvetlendirir. Kısacası aşktır; kırmızı. Cesur kadınların rengi olan kırmızı; yüzyıllardır tüm toplumlarda en gösterişli yerlerde kullanılmıştır. Kırmızı; çevresinde ki diğer objeleri görünür kılar. Ortaya çıkan diğer objeler daha belirgin olduğundan ortama da daha şehvetli bir hava katar. Sonucu daha çabuk ulaşmak için insanları kırmızı renge iten şey zihinleridir.

Kırmızı Mutfak Modellerinin Yanında Sık Kullanılan Renkler:

Siyah asil ve katlanılabilir bir renktir. Bu renk kırmızıyı ve yanında bulunan diğer renkleri birbirine bağlar, yol yapar ve şıklık katar. Ve tabi ki beyaz saflık ve sakinliğin rengi... Hayatına cesur bireyler olarak devam etmek isteyen kadınlar ve erkekler mutfaklarında bu renklere aşırı önem verir. Mutfak dolaplarını kırmızı yapan insanlarda görülen öz güven bunun yanında kullandıkları beyaz ya da siyah renklerle bezenmiş mobilyalar...

Sponsorlu Baglantilar

SİZ DE PAYLAŞIN PUAN KAZANIN

Siz de evinizi paylaşın, fikir arayanlara ilham verin!

PAYLAŞIM YAP
BENZER KONULAR
YORUMLAR

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.