Vintage Mobilya Modelleri


1 - Eskiyi Yeni Gibi Yaşamak
Günümüzde sürekli gelişen teknoloji ile birlikte insanların tercihleri yavaş yavaş değişiyor. Bir gün geçmesin ki yeni bir trend yayılmasın. Fakat insanlar ne kadar tercihlerini değiştirseler bile, vazgeçemedikleri eskiye dair alışkanlıklarından, modalarından ve tarzlarından vazgeçemeyebiliyor. Eskiye dair özlenenler, belki de evlerdeki atılmaya kıyılamayan, çocukluğunuzda yaşadığınız o eşyalara benzer durumda objeler ve nesneler... Kısacası Vintage Mobilyalar, eski moda olan mobilyaların günümüzdeki haliyle, modern dokunuşlarla, daha oval bir şekilde kişilere ulaşmasıdır.


2 - Vintage Mobilya Modelleri
Vintage denildiğinde akıllara direkt olarak ahşap geliyor. Ahşabın eskitme tonu ile soluk renklerin birleşmesi, eskiye dayalı muazzam bir bakış açısı yaratıyor. Genelde oturma grubunda kullanılan bu soluk renklerin (gri, yeşil, kahverengi vb.) yanlarına, ahşap masa ve sandalyeler kullanılabiliyor. Süs eşyalarının Retro görüntü ile birleşmesi, sade ve şık duran oturma grubunuza ayrı bir hava katabiliyor. Ayrıca sandalyelerin eskilerde olduğu gibi uzun ve geniş olması, koltukların ayaklarının oyuklu olması, eskitme tarzı halıların da bu görüntüye ayak uydurması, mobilyaları daha ön plana çıkaran bir görüntü sergiliyor.


3 - Vintage Yatak Odası Modelleri
Yatak odasında eskiyi yaşamak isteyenler, genelde tercihini beyaz yataklar ve dantelli silüetlerden yana kullanıyor. Tabi ki tamamlayıcı olarak ahşap dolap ve çekmeceler tercih ediliyor. Bir nevi yatak odalarını Retro olarak döşemek isteyen kişiler aksesuarlara, oturma odasında verdiği önem kadar burada da verebiliyor.


4 - Vintage Süs Eşyaları ve Aksesuarlar
Ahşap renginde olan, eskiye dayalı dokunuşlara sahip saksılar, gaz lambaları, eskitme modelindeki kitaplar ve duvarlara monte edilmiş küçük tahta raflar, odadaki Retro kokunun maksimum seviye de olmasını sağlayabiliyor. Kendi oluşturduğunuz ve eskitme yapabildiğiniz her türlü eşyayı da bu şıklığın içinde hiç göze batmadan kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Baglantilar

SİZ DE PAYLAŞIN PUAN KAZANIN

Siz de evinizi paylaşın, fikir arayanlara ilham verin!

PAYLAŞIM YAP
BENZER KONULAR
YORUMLAR

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.