Country Ev Dekorasyonu


Ev dekorasyonunda son dönemlerde en çok tercih edilen ürünlerden birini de country tarzı mobilyalar oluşturmaktadır. Country ev dekorasyonu pek çok aksesuar ile kombinlenebildiği için aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlar.

Country Ev Dekorasyonuna Uygun Renkler

Counrty ev dekorasyonu ile sizlerde evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Counrty geçmişin izlerini evinizde yansıtabilme olanağı sunmaktadır sizlere. Böylece eski diye düşündüğünüz pek çok aksesuarı yeni mobilyalarınız ile kullanabilmeniz mümkündür. Country ev dekorasyonunda en çok tercih edilen renklerden biri mavi tonlarıdır. Mavinin farklı tonlarını kullanarak sizlerde country tarzı evlere sahip olabilirsiniz. Mavi aynı zamanda evinizin enerjisini ortaya çıkarmanızı da sağlayacaktır.

Counrty Ev Dekorasyonu Nerelerde Kullanılır?

Country ev dekorasyonunun güzel yanlarından biri de pek çok alanda kullanılabilme imkanı sunmasıdır. Kimi zaman salonlarda tercih edilen country ev dekorasyonları kimi zamanda mutfak ve banyolarda dahi kullanılabilmektedir. Country denilince akıllara gelen aksesuarlardan biri de çiçeklerdir.

Özellikle lila ve mavi tonlarının hakim olduğu çiçek tablolarını kullanarak sizlerde bahar esintilerine evlerinizde yer verebilirsiniz. Bunun yanı sıra country salonlarda çiçekli perde ve koltuklar da çok fazla tercih edilmektedir. Eğer tercihinizi sadelikten yana kullanmak istiyorsanız eğer sizlerde kırlentlerde çiçek motiflerini kullanabilirsiniz. Counrty tarzı mobilyalar ile sizlerde baharın tüm esintilerini kış boyu evinizde hissedebilirsiniz. Country mobilyalarınızı sade renkli tercih edip renkli motifleri tek bir alanda kombinleyebilirsiniz


kaynak: Resim Hürriyet 'dan alınmıştır

Sponsorlu Baglantilar

SİZ DE PAYLAŞIN PUAN KAZANIN

Siz de evinizi paylaşın, fikir arayanlara ilham verin!

PAYLAŞIM YAP
BENZER KONULAR
YORUMLAR

Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekmektedir.